Iskolánk korszerűsítése
2022-07-04

Ballagás és tanévzáró

Vakáció!

Iskolánkban június 18-án, 10.00-kor kezdődött a ballagás és a tanévzáró.
A nyolcadikosok még utoljára végigjárták a termeket, majd a hetedik osztály elbúcsúztatta őket. Szalma Csilla igazgatónő évértékelő szavai után, a kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákokat méltatta, akik könyvjutalmakat kaptak. A tanévzáró utolsó eseményeként a tanulók megkapták az egész évi munkájukról szóló bizonyítványt.
Az eseményről készült fotók ide kattintva érhetők el.

Kellemes pihenést, vidám vakációt kívánunk mindenkinek!

Képek az iskola életéből

Osztálykirándulások:

Játékos vetélkedés, diákoké ez a nap:

DÖK nap

Testnevelés óra két keréken:

Kiemelkedő sporteredmények:

2021-2022 tanév sporteredményei

Magyar Falu Program
2022-06-22

Iskolánk korszerűsítése alapítványi pályázatból

A Nemesvámosi Iskoláért Alapítvány (8248 Nemesvámos, Kossuth Lajos utca 22.) 5 999 000 Ft támogatást nyert a Magyar Falu Program keretében a 2020. évben meghirdetett civil közösségi tevékenységek és feltételeinek támogatása című alprogram keretein belül, melyeket az iskola elavult fűtési rendszerének korszerűsítésére fordította az alapítvány a 2022. év elején.

Pályázati azonosítószám: FCA-KP-1-202/1-000645VAL
Kivitelező megnevezése: Pacher - Éptech Kft. (8193 Sóly, Erdőalja u. 12.)

Fontos információ
2022-06-17

Június 18. 10:00 Tanévzáró ünnepély és ballagás.

9:30 Gyülekező a tantermekben.
Minden osztály a saját termét díszíti.

Vámosok találkozója
2022-06-17

Vámos nevű települések vetélkedése

Ebben az évben május 28-án Budapesten, a NAV központban került ismét megrendezésre három év kihagyás után, a "Vámosok találkozója". Olyan magyarországi és határon túli települések iskoláinak diákjai versenyeznek itt, és mérik össze tudásukat, ügyességüket, akik olyan településről jönnek, amelynek nevében szerepel a vámos szó. Az idei megmérettetésen kilenc csapat közül iskolánk tanulói elnyerték az I. helyezését, és elhozták a vándorkupát! Büszkék vagyunk Denk Olivérre, Patkó Balázsra és Kéri Richárdra, akik töretlenül küzdöttek ezért a nagyszerű eredményért!  Felkészítő tanáraik Szalma Csilla és Kötél Ágnes voltak.
Az esemény képei ide kattintva érhetők el.

Lámpás-díj
2022-06-10

Elismerés Kovácsné Kauker Katalin tanítónő részére

"Ezt díjat a Veszprémi Tankerületi Központ alapította 2019-ben hagyományteremtő szándékkal, melyet Gárdonyi Géza kisregényéről, a néptanítókról szóló Lámpásról neveztek el. A díj annak a pedagógusnak adományozható, aki a Tankerületi Központ és jogelődjei állományában legalább tíz éves közalkalmazotti jogviszonnyal rendelkezik, kiemelkedő teljesítményt mutat fel és hosszú időn keresztül, jelentős oktató - nevelő munkásságot végez." (forrás: vehír.hu)
Iskolánk nyugdíjba vonuló tanítónője, Kovácsné Kauker Katalin ebben az elismerésben részesült. Gratulálunk neki!
A teljes cikk itt olvasható.